Zdraví Vás webový návrhář Josef Žáček

Kdo je Josef Žáček


Webový návrhář Josef Žáček

Zdravím, jak zřejmě název domény napovídá, jmenuji se Josef Žáček a zabývám se tvorbou webových stránek.

Nedávno jsem úspěšně dokončil studium Higher Diploma in Science in Web Technologies na National College of Ireland s výsledkem prospěl s vyznamenáním.

Po úspěšném dokončením MySQL databaze kurzu a složením závěrečných zkoušek jsem obdržel Oracle Certified Professional, MySQL 5 Developer certifikát.

Absolvováním zkoušek z PHP server programovacího jazyka jsem rovněž získal PHP Developer Certificate.

Znalosti client a server side technologií jako HTML5, CSS3, Jekyll, jQuery, JavaScript, PHP, MySQL a Ruby on Rails mě umožní přivédst Váš nápad do reality.

Díky předchozím studijním a pracovním zkušenostem jsem dobře seznámen s různými projekty začínajícími u jednoduchých statických webových stránek až po databází řízené webové aplikace.

Volný čas rád travím čas s rodinou, cestuji, fotografuji, chodím na koncerty a jezdím na kole kolem pobřeží nebo ve Phoenix parku.

Jak jste si možná mohli všimnout již několik let žiji, studuji a pracuji v Irském hlavním městě Dublin.

Něco o této stránce


Responsive design

Znáte nějaký lepší způsob jak ukázat Vaši práci než na internetu? Já jsem osobně na lepší způsob zatím nepřišel.

Nedávno ukončené studium Higher Diploma in Science in Web Technologies a velký zájem o nejnovější webové technologie mě přiměl vytvořit webovou stránku na profesionální úrovni.

Hlavním záměrem při budování této webové stránky je ukázat dovednosti které jsem se naučil během studia tvorby webových stránek a zároveň ukázat některé s projektů na kterých jsem pracoval.

Front-end (to co vidíte) je od začátku vybudován pomocí nejnovějších technologií jako HTML5, CSS3, jQuery a samozdřejmě responsivního gridu jenž zajistí správný vzhled stránky na jakémkoliv mobilním zařízení jako mobilní telefon nebo tablet.

Pro Back-end (logika, databáze) je v tomto případě použit WordPress redakční systém a MySQL databáze. Anglická verze www.josefzacek.com je postavena na velmi popularní Ruby on Rails framework.

Rád bych se omluvil všem uživatelům Internetu Explorer verze 6, 7 a 8 které development tým stojící za nejnovějším jQuery kódem nechal bez povšimnutí.

Mají vlastně pravdu, je čas aktualizovat Váš prohlížeč!

Co vlastně dělám


Programovací jazyky

Zabývám se, neboli spíše baví mě tvorba webových stránek proto každou práci dělám na 100% se závazkem správnosti kódu.

Získané dovednosti a znalosti mnoha programovacích jazyků, kodovacích programů a grafických programů mě umožňuje vytvořit webové stránky od počátečního návrhu až po nasazení webových stránek na internet.

Proč tedy nenechat všechny webové záležitosti jako registrace názvu domény, nakódování, odskoušení a nakonec i nasazení webových stránek na internet na mě?

Mobilní telefony a tablety změnili způsob jak lidé vyhledávají informace na internetu, proč tedy zůstavat pozadu a nemít webovou stránku optimalizovanou pro tyto zařízení.

Jak jsem již zmínil, specializuji se na kódování webových tránek a služeb spojených s tvorbou webových stránek za přijatelné ceny pro každého.

Všechna moje odevzdaná práce je vždy testována pomocí World Wide Web Consortium software které zajistí správnou struktůru kódu a taktéž správný vzhled ve všech moderních prohlížečích.

Zakoupení Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection software mě umožnuje zhotovení loga a jiné vektorové grafiky, úpravu fotografií, Flashové animace, tvorbu visitek a samozdřejmě kodování webových stránek.

Dovednosti, programovací jazyky a programy které ovládám …