Tvorba webových stránek, úprava fotografií …

 

Návrh a tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Potřebujete webovou stránku ale nevíte jak na to?

Tvorba webových stránek je hlavní předmětem mého podnikání.

Kompletní služby od začátku až do konce

Tvorba vysoce kvalitních grafických elementů a optimalizace pro rychlé načítání.

Ruční kódování webové stránky pomocí nejnovějších technologií jako HTML5, CSS3, Jekyll, jQuery, JavaScript, MySQL, PHP a Ruby on Rails.

Vkládání, formátování Vámi předloženého textu, kontrola ve všech populárních webových prohlížečích a samozdřejmě nahraní všech souborů webových stránek na web server.

Každá webová stránka bude obsahovat Google Analytics kód který Vás bude informovat o Vámi zvolených parametrech jako návštěvnost, nejpopulárnější stránky, lokalita, klíčová slova, operační systém a mnohem více.

100% správnost kódu

Při tvorbě webových stránek kladu velký důraz na správnost kódu a standardy určené World Wide Web Consortium organizací, čímž zajistím správnou strukturu webové stránky.

 

Registrace domény a Web Hosting

Web hosting

Registrace domény

Zajistím registraci Vámi zadaného názvu domény, její následné obnovení a jiné potřebné kroky ke spravnému provozu.

Jedna z mých blog post obsahuje tipy pro registraci názvu domény které přivedou více návštěvníků na Vaši webovou stránku. Číst dále …

Spolehlivý web hosting

Maximalní, neboli 24/7 dostupnost Vaší webové stránky je jedním z hlavních základů pro úspěšnou webovou presentaci. Dovolte mi proto zajistit vše potřebné pro web hosting Vaší webové presentace, na serverech s více než 99% dostupností nebo nastavení Vámi určeného web hosting poskytovatele.

Email servis

Chcete-li na své doméně používat Email jako například info@josefzacek.cz je nutné, předem zjistit zdali Vámi vybraný web hosting poskytovatel tuto službu podporuje.

Zajišťuji a udržuji 3 druhy osobně ověřených web hostingových služeb za velmi přijatelné ceny odpovídající rozsahu a funkčnosti Vaší webové prezentace.

 

Úpravy, aktualizace stránek

Úpravy, aktualizace webových stránek

Myslíte že Vaše webová stránka potřebuje změnu?

Jste nespokojen s vzhledem, struktůrou a jinými prvky na Vaší webové prezentaci?

Máte-li statické webové stránky nebo redakční systém a nevíte si rady jak upravit text, obrázky, přidat stránku a jiné? Provedu tyto práce na požádání nebo podle intervalů Vámi stanovených za velmi výhodné ceny.

Služby zahrnují úpravy struktůry webové prezentace, obsahu, fotografií, reklamních bannerů, přidání stránek, kontrola správnosti zdrojového kódu, zálohování databaze, propojení s Facebook nebo Twitter a mnohem více.

 

Optimalizace pro mobilní zařízení

Optimalizace pro mobilni zařízení

Co vlastně znamená Responsive Web Design?

Responsive Web Design je optimalizace webové stránky pomocí CSS Media Queries jenž zajistí spravný vzhled Vaší webové prezentace na všech zařízeních jako mobilní telefon, tablet, laptop a stolní počítač.

Na takto optimalizovaných webových stránkách není a nesmí být potřeba přibližování a vzdalování obsahu a posouvání horizontální lištou.

Responsive Web Design je podporován všemi moderními internetovými prohlížeči jako Chrome, Firefox, Safari, Opera a dokonce i Internet Explorer verze 8 a výše.

 

Vektorová grafika a úprava fotografií

Vektorová grafika a úpravy fotografií

Potřebujete logo pro Vaši společnost?

Logo je grafická prezentace Vaší společnosti jenž by mělo být použito na všech firemních dokumentech. Při návrhu loga myslete na originálnost, jednoduchost a samozdřejmě snadnou zapamatovatelnost.

Všechna loga a jiná vektorová grafika je vytvořena pomocí vektorového programu což umožňuje zvětšování a zmenšování velikosti bez sebemenší ztráty kvality.

Úprava digitálních fotografií

Úprava fotografií pro reklamu, webové stránky a tiskoviny. Odstraňování nežádoucích předmětů jako červené oči, vrásky, kosmetické nedokonalosti a mnohem více.

 

Flash bannery a animace

Flash reklamni bannery a animace

Přemýšlíte o reklamním banneru?

Animované flash bannery dovedou oživit webové stránky a podle posledních průzkumů jsou nejlepším nástrojem k upoutání pozornosti.

Flash bannery jsou zhotoveny pomocí Adobe Flash software které umožňuje tvorbu velmi složitých animací s možností přidání audio effektů a jiných funkcí jako například kliknutí počítačové myši.

Animovaný GIF obrázek

V součastnosti asi nejjednodušší animovaný typ banneru, možnost nastavení na určitý časový interval nebo stále dokola.