Tvorba webových stránek, úprava fotografií a mnohem víc

Web design a vývoj webových stránek

Web design a vývoj webových stránek

Webový design
Tvorba vizuálního vzhledu a dalších souvisejících grafických prvků.

Vývoj webových stránek
Ruční kódování struktury a vzhledu webu pomocí nejnovějších technologií jako HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, MySQL, PHP, WordPress a další.

Testování a konfigurace
Testování funkčnosti a nahrávání souborů na webový server.

Registrace domén a webhosting

Registrace domény
Mohu zaregistrovat a obnovit jakýkoli dostupný název domény, což znamená, že se nemusíte starat o data obnovení, papírování a tak dále.

Web hosting
Postarám se o všechny aspekty webhostingu a zajistím, že Váš web bude vždy dostupný a online. Vyberte si z virtuálního privátního serveru, sdíleného hostingu nebo jiného poskytovatele webhostingových služeb dle Vašeho výběru.

Registrace domén a webhosting
Úpravy, aktualizace webových stránek

Úpravy a aktualizace webových stránek

Potřebuje Váš web změnu?
Mohu poskytnout aktualizaci obsahu Vašeho webu v požadovaných intervalech nebo podle Vašich konkrétních požadavků.

Není to jen kód
Služba zahrnuje úpravu struktury webu, obsahu, retuše obrázků, změnu velikosti, retuš nebo změnu grafických prvků, aktualizaci reklamních bannerů a mnoho dalšího.

Responzivní web design

Co je responzivní web design?
Použijte nejnovější dostupnou technologii designu, která umožňuje, aby Vaše webové stránky fungovaly a správně se zobrazovaly na stolních počítačích, noteboocích, tabletech a chytrých telefonech.

Google má rád responzivní webdesign
Google ve svém algoritmu výsledků vyhledávání upřednostňuje weby vhodné pro mobily. Je důležité zajistit, aby byl Váš web optimalizován pro mobily pomocí responzivního designu.

Responzivní web design
Vývoj WordPressu

Vývoj WordPressu

Potřebujete redakční systém?
WordPress je nejpoužívanější a nejpopulárnější open-source redakční systém, první verze byla jeho zakladateli publikována 27. května 2003. Podle statistik v roce 2022, WordPress představuje 43% podíl na trhu .

Služby WordPress
Kódování webových stránek a šablon pomocí WordPress redakčního systému, který vám umožní snadno měnit jeho obsah bez znalosti kódování.